Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Uniwersalny gadżet dla twojego mężczyzny jego wyśnionym upominkiem

Niezwykle ciężko jest wybrać praktyczny upominek dla męża. Po jakimś czasie mianowicie dochodzi się do wniosku, że ma on już w swej kosmetyczce dziesięć rozpoczętych opakowań kremu po goleniu, zaś bokserki, które kupujesz przy każdej możliwej okazji, zamiast zaskoczenia są banałem.
Trzeba wtedy rozważyć, że prawie każdy mężczyzna posiada upodobanie do kolekcjonowania ciekawych gadżetów. O wybranym właśnie będzie mowa poniżej.
karta ninja
Napisał: Wallet Ninja
Na podstawie: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia albo karta przetrwania to survivalowy przedmiot, który dzięki swoim małym rozmiarom z łatwością zmieści się w kieszeni- .

Zajrzyj na naszą nową stronę, na której odkryjesz porywający bieżący materiał na wybrany temat. Oczekują na Ciebie dodatkowe wiadomości.

Jego powszechne wymiary to zazwyczaj 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia wytworzona jest najczęściej ze stali nierdzewnej o niewiarygodnie dużej twardości. Ponadto proponowana bywa ona każdorazowo w zestawie z pięknym pokrowcem. Dlaczego określa się ją kartą przetrwania? Gdyż ma aż jedenaści funkcji, które zapewne mogłyby się okazać potrzebne do przeżycia w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania zawiera otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piłę z dwurzędowymi ząbkami, otwór na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, przyrząd do mierzenia, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, a także nóż, czyli radycyjny zestaw przydatny przy rutynowych zmaganiach stuprocentowego mężczyzny. Ponadto, cena tego typu gadżetu jest naprawdę nieduża, a twój mężczyzna już nigdy nie będzie musiał otwierać piwa zębami, przykręcać śrubki za pomocą noża czy cały dzień przeprowadzać poszukiwania otwieracza do puszki- survivalowa karta przetrwania. Przy tym wielofunkcyjnym podarunku kolejne slipy czy seria kosmetyczna do golenia rzeczywiście wydaje się banalnym pomysłem, który nie skłaniał cię w żaden sposób do użycia wyobraźni.


Pomimo wszystko mężczyźni są dużo bardziej kapryśni w kwestii prezentów niż panie. Różnica między płciami polega głównie na tym, że kochają oni praktyczne podarki.
Tych niestety współcześnie mamy ograniczoną liczbę.

Pragniesz chłonąć dalej wciągającą lekturę? Więc nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj hiszpania z niemiec na kolejnej witrynie.

Być może karta przeżycia będzie podarkiem, który w zupełności usatysfakcjonuje męską konieczność praktycyzmu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-22 11:08:34
Tagi: gadżet, gry, upominek, cena, przedmiot, drobiazg, pani