Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

O czym trzeba pamiętać,kiedy jesteś organizatorem konferencji i chcesz, żeby odniosła ona sukces?

Konferencje są to spotkania większej ilości osób, podczas których omawia się dany temat. Mogą być one polityczne, naukowe, biznesowe. Każda z nich wymaga innego rodzaju przygotowania i organizacji. Co się liczy przy zorganizowaniu rzeczywiście porządnej konferencji?
Gdańsk, Łódź, Wrocław. Każde z tych miast organizuje konferencje o różnej tematyce. I to właśnie jest priorytetem.

Restauracja Anatewka w Manufakturze
Napisał: Elroy Serrao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim należy przemyśleć w jakim celu się ją organizuje i czy jest naprawdę potrzebna? Należy wypisać cele, które po zakończeniu konferencji będzie można zmierzyć i poddać weryfikacji. W następnej kolejności trzeba stworzyć kosztorys, który zostanie przeznaczony na organizacje spotkania. Powinien on obejmować koszty stałe, które nie ulegną zmianie i koszty zmienne, które mogą się zmienić wraz ze wzrostem osób biorących w niej udział.Nie można pominąć budżetu awaryjnego, który wykorzystamy w razie wystąpienia niepodziewanych okoliczności. Gdy ustalimy jużsprawę finansową powinniśmy zająć się szukaniem właściwego miejsca, gdzie konferencja się odbędzie. To zakłada również określenie dokładnej daty i godzin konferencji oraz osobiste obejrzenie ewentualnego miejsca. Kolejny krok to sprawy logistyczne.

Jeżeli zainteresował Cię nasz wpis, to chcielibyśmy skierować Twoja uwagę na fakt, że pod następnym linkiem znajduje się na Ciebie ciekawe zagadnienie.

Nie zapominaj, że uczestnicy mogą zamieszkiwać Łódź, czy Wrocław podczas, gdy konferencja odbywa się w Warszawie. Następny etap to zapewnić wyżywienie przyjezdnym, najlepiej w dobrej restauracji .

restauracja
Napisał: Kimberly Vardeman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy zapewnić im nocleg i rozeznać się w propozycjach dojazdu do miejsca docelowego. Kolejnym punktem są kwestie związane z wyżywieniem. Restauracja to świetne miejsce na zorganizowanie obiadu dla organizatorów i uczestników (Restauracja Anatewka – Manufaktura). Lecz wtedy, gdy liczba osób jest niewielka. Istnieje jednak inne rozwiązanie. Poszukaj, czy wybrana przez ciebie restauracja zajmuje się cateringiem, który przywiezie na miejsce, w którym odbywa się konferencja. W takim wypadku tematykę napojów oraz wyżywienia w trakcie trwania spotkania ma się załatwioną.

Prezentowany tekst jest dla Ciebie intrygujący? Na pewno zaabsorbuje Cię również nowa treść (https://metro-catering-system.pl/produkt/22/podajnik-papieru-m-c-s-sca376), która zawiera zbliżone tematycznie zagadnienia.


Pozytywna realizacja wszystkich wyżej wymienionych kroków to gwarancja sukcesu twojej konferencji. Każdy z nich jest równie ważny, bowiem treści merytoryczne to tylko część przygotowań. To, jak zaplanujesz wszystko logistycznie i jak przypadnie to do gustu uczestnikom zapewni ci duże zainteresowanie przy organizacji następnych przedsięwzięć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-20 15:23:43
Tagi: restauracja, spotkanie, Kosztorys