Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Tunezja jako idealny kraj na wakacje

Tunezja znajduje się w Afryce Północnej i zajmuje powierzchnię wielkości połowy Polski. To najbardziej wysunięty na północ państwo lądu afrykańskiego. Jest to jeden z ukochanych kierunków naszych podróży. Jest to kraj do którego turyści jeżdżą przede wszystkim w okresie wakacyjnym, kiedy występują w tym miejscu największe gorąca.

Tunezja proponuje ciągnące się bezgranicznie piaszczyste plaże, tajemnicze pustynie i zadowolenie z życia. Wyszukamy tu szeroką gamę hoteli, jakie zadowolą zarówno oszczędnych jak i tych którzy szukają komfortu. Dużo hoteli w Tunezji ma przygotowywane wyjątkowe programy dla najmłodszych i idealne pola golfowe.

Tunezyjskie plaże
Napisał: Marcin Grabski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to kraj, jaki jest wśród Polaków niesłychanie atrakcyjny. Przede wszystkim dlatego, że wczasy Tunezja należą do tańszych z możliwości zagranicznych podróży. Odpoczynek w Tunezji z biurem podróży to wybór dla wygodnych. Propozycji jest tak wiele, że można bez problemu znaleźć coś dla siebie.

Ażeby zwiedzić pierwotną Tunezję należy się oddalić od turystycznych kurortów. W Tunezji jest co oglądać, od szczątków władzy Rzymian i Fenicjan, po pustynię, soczyste lasy. Będąc na wakacjach w Tunezji warto się wybrać na wycieczkę na Saharę, także do Tunisu. W Tunisie jest jedna z najciekawszych medin świata arabskiego. Wyprawy najlepiej wykupić na miejscu. Przemierzanie Sahary na grzbiecie wielbłąda to interesująca przygoda. Odpowiednim czasem na eskapadę na Saharę jest jesień.

Zainteresowały Cię przeróżnego typu inne newsy? Jeżeli tak, to wejdź na podaną witrynę i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz usatysfakcjonowany.

Na taką wycieczkę trzeba wtedy zabrać ciepłą garderobę, ponieważ temperatura na pustyni nocą jest w stanie znacząco opaść.windsurfing
Napisał: oatsy40
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wczasy Tunezja to świetna szansa na nurkowanie Activ Tour i windsurfing. Szkoły nurkowe są nieomal na każdym kroku. W szczególności ciekawymi lokalizacjami do nurkowania jest Tabarka i Hammamet. Tabarka to raj dla amatorów koralowców. Wokół przylądka znajduje się wiele lokalizacji do nurkowania. Najpiękniejsze rafy koralowe jest możliwość podziwiać w Narodowym Parku Morskim i otoczeniach kamienistych wysp. Wszystko to i wiele więcej, znajdziesz w.

Podróżując do Tunezji nie można zapominać o zabraniu ze sobą kremów z wysokimi filtrami UV, nakrycia głowy, oraz okulary przeciwsłoneczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 12:46:45
Tagi: plaża, Sahara, nurkowanie, Tunezja, Afryka Północna