Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Aktywny wypoczynek

Od dzieciństwa jesteśmy przekonywani, że ruch to zdrowie. I z całą pewnością należy się z tym zgodzić. Zimą, gdy dni są krótkie, a wieczory ciągną się w nieskończoność, dobrze jest wybrać się na zimowe ferie. Oczywiście w ruchu i z odpowiednio spakowaną torbą podróżną. W kwestii zimowej odzieży, najlepiej jest postawić na komfort i ciepło. Najważniejsze to nie zapomnieć o ciepłych skarpetach. Istotne jest również bezszwowe wykonanie bielizny, która pozwala uniknąć dokuczliwych otarć czy nawet ran.

zima
Napisał: Garry Szulewski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Następnie sweter, polar lub bluza. Kurtki muszą dawać nam uczucie swobody i lekkości. Nie zapominajmy o czapkach, ponieważ to przez głowę tracimy najwięcej ciepła! Buty muszą być wodoodporne – zwłaszcza te dla najmłodszych. Godną uwagi, jest firma Demar - czołowy, krajowy producent śniegowców, kaloszy i obuwia roboczego. Wystarczy wysłuchać oceny mam, by przekonać się, iż wydatek rzędu 200-300 złotych wcale nie gwarantuje, że dziecku będzie ciepło w nóżki.

Potrzebny jest Ci link do źródła (http://fabrykaoptyka.pl/produkty/dla-mezczyzn/okulary-przeciwsloneczne-korekcyjne-meskie/)? Nie zamartwiaj się. W naszym kolejnym artykule znajdziesz to, czego szukasz. Namawiamy!

Buty dziecięce Demar to pewność komfortu w niskiej cenie. Są ciepłe, ocieplone miękkim kożuchem i poradzą sobie nawet z największymi zaspami. Podeszwa jest sprężysta, dlatego dziecko może się swobodnie poruszać w trakcie zimowych zabaw. Zimowe wypady zazwyczaj wiążą się z wizytą na basenach termalnych tudzież parkach wodnych - wejdź na Ceneo. Nie zapomnijmy więc spakować stroje basenowe. Ponownie okazuje się, iż polscy producenci, tacy jak firma 4f mogą być z siebie dumni. Ich spodenki kąpielowe 4f oraz kostiumy (stworzone do częstego stosowania w wodach chlorowanych) są odpowiedzią na nieciekawą i nijaką modę basenową.

Chrońmy oczy! Szkodliwość promieniowania słonecznego zdarza się być zdecydowanie większa niż latem. Okulary przeciwsłoneczne męskie potrzebne są więc cały rok, niezależenie czy jest to majowy spacer czy wizyta na górskim stoku. podróż to wielka radość dla dzieci i sposobność, by zademonstrować im jak działają finanse osobiste. Warto wyznaczyć kieszonkowe dla dziecka. Bilonówka, czy saszetka na sznurku pozwoli zapanować nad pieniędzmi. Takie oraz inne gadżety, bez wątpienia sprawdzają się właśnie na wycieczkach - najlepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. A ich praktyczność cieszy zarówno dzieci jak i rodziców.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 15:05:10
Tagi: ruch, podeszwa, sweter, bluza