Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

rzeczy, które niezwykle ułatwiają nasze życie. Jest ich już sporo, jednak najlepsze jest to, o czym się nie mówi przy każdej okazji

Tak to już jest na świecie, że co pewien czas powstają interesujące, użyteczne przedmioty. Korzystamy z tego wszyscy, być może nie od razu, ponieważ konkretny produkt albo jest drogi, albo dostępny dla nielicznych. Po konkretnym czasie jednak dostęp do niego mają prawie wszyscy, tak właściwie było i z ”komórkami”, i z komputerami. Obecnie chyba wszyscy, których znamy posiadają te sprzęty, to jednocześnie tylko jeden z przykładów, gdyż na przykład są przedmioty, niby zwyczajne, dlatego o nich nie słychać, ale jednocześnie są one bardzo użyteczne.
Jedną z tego typu rzeczy jest z pewnością butelka z filtrem do wody, a właściwie tego typu butelka z filtrem węglowym.

Czy chciałbyś poznać tę problematykę z całkowicie odmiennej perspektywy? Jeśli tak, to przeczytaj też wpisy z www (https://horyzont.net.pl/atrakcje-torunia-co-zobaczyc/), które odnajdziesz gdy klikniesz tu.

Jest to niezwykle ciekawy przedmiot, butelka wielokrotnego użytku, jaka jest wyposażona w filtr węglowy, jaki niezwykle skutecznie czyści przepływającą przez niego wodę. Musimy powiedzieć, że taka butelka z filtrem węglowym to pierwszy takiego rodzaju produkt. Stworzona z miękkiego plastiku, bez zawartości niekorzystnych składników: ftalanów, polichlorku winylu i czy biosfenolu
butelka na wodę z filtrem
Napisał: The Official CTBTO Photostream
Na podstawie: http://www.flickr.com
lifesaverA jego najważniejsze zalety to filtr z węgla aktywnego, który można wymienić, pozwala on filtrować sto pięćdziesiąt litrów wody, a zapewnia to aż 300 butelek jednorazowych. Co więcej, filtr węglowy, który ma dodatni ładunek elektryczny, perfekcyjnie usuwa zanieczyszczenia organiczne, czyli chlor (jaki posiada ładunek ujemny), jaki jest zawarty w ”kranówce”, przez co pozostawia niezmienną ilość minerałów.

Skoro chcesz znaleźć również inne tego rodzaju porady, to może wskazówki ze strony, które pod tym linkiem są opublikowane będą dla Ciebie bardzo cenne.

To dosyć interesujący przykład na to, jak praktyczne i odkrywcze przedmioty pomagają nam w życiu. Specjalnie został wybrany taki produkt, o którym na co dzień się nie mówi, bo stosuje się go, jakby to było coś standardowego. A jeśli pomyślimy nad tym, w ilu sytuacjach można z niego skorzystać, to sami zobaczymy, iż mamy do czynienia z czymś podobnie ważnym, jak choćby komputer. Zobacz dodatkowy opis na stronie:


Może to i zbyt przesadzone porównanie, lecz jak pomyślimy chwilę i porównamy tego rodzaju rzecz z czymś bardziej nowoczesnym, to sami dostrzeżemy, że chociaż to nie ta skala, to jednakże identyczna wręcz dziedzina, która bardzo ułatwia życie. Jest to tak zwana kategoria pomocnych przedmiotów, dzięki którym nasze funkcjonowanie jest korzystniejsze, bardziej efektywne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:44:52
Tagi: filtr, wody, węgla