Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Wszechstronny nóż na biwaki

Każdy miłośnik różnego rodzaju eskapad wie jak bardzo pożądany jest odpowiedniej jakości nóż. Taki nóż powinien nadawać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym nowym rozstrzygnięciom jest jedną z najważniejszych marek nożowych na świecie.


rzeczy
Napisał: DarkLiquid89
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do najistotniejszych i zarazem charakterystycznych innowacji należy nadzwyczaj solidna blokada noży zginanych, oraz układ ostrza nawiązujący do japońskiej klasyki.

Czy ta problematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę hercegowina, która odnosi się do omawianej sprawy, zatem niewątpliwie także Cię zainteresuje!

Klinga stworzona została ze średniowęglowej stali sprężynowej, którą pokryto czarną, antykorozyjną warstewką epoksydową. Ostrze wyprowadzono dużym szlifem wklęśniętym, dzięki czemu pomimo pokaźnej grubości klingi ma nadzwyczaj dobre własności tnące. Nóż cold steel cold steel dzięki swoim cechom użytkowym sprawdzi się jako uniwersalny nóż terenowy.


Osełki Lansky zobacz lansky są niezwykle rozpoznawalną marką układów do ostrzenie na całym świecie. Nowatorski system ostrzenia przy użytkowaniu produktów Lansky daje całkowitą kontrolę nad ostrością i kątem ostrzenia jakiegokolwiek typu noży. Produkty do ostrzenia firmy Lansky charakteryzuje nietuzinkowy design, również znakomita jakość skonstruowania. Różnorodność produktów marki Lansky powoduje, że ostrzałki można stosować do ostrzenia każdego noża o ostrzu gładkim, również ząbkowanym.


Wysokiej formy surowce, uniwersalność, również dopieszczone szczegóły powodują, że użycie osełek i ostrzałek tej firmy to sama rozkosz z uwzględnieniem bezpieczeństwa i ergonomii. Dodatkowym plusem większej części ostrzałek Lansky jest możność używania ich tak jak przez prawo jak i lewo ręcznych eksploatatorów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:57:55
Tagi: części, materiały, sukces