Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Kilka przydatnych porad dla osób, które chcą wybrać się w zimie na narty.

Jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu zimą są wyjazdy na narty. Na szczęście Polska praktycznie całą południową część ma wypełnioną przepięknymi górami, w jakich oczekuje szeroka propozycja dla wszystkich miłośników tego sportu. Jeżeli ktoś chce, to wybrać się również może nieco dalej na południe. Już na przykład na Słowacji są również doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa, a przecież w niewielkiej odległości leżą również Alpy, które oferują dużo więcej.

stok narciarski
Napisał: Kasya Shahovskaya
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak więc widać różnych możliwości jest naprawdę dużo, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem ciekawej oferty.

Czy szukasz świeżych danych na omawiany wątek? Jeżeli tak, to przenieś się do źródła (http://www.motoargo.pl/), na którym odnajdziesz atrakcyjne komunikaty, które zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Oczywiście bardzo dużo będzie zależało od tego, jak dużo czasu będzie na taki wyjazd i jakimi środkami będzie się dysponować. Decydując się na ośrodki w Alpach należy się liczyć z tym, że będzie trzeba nieco więcej zapłacić, oprócz tego trzeba jeszcze doliczyć koszty dojazdu, szczególnie z północnych regionów kraju. Za to Czechy i Słowacja kuszą atrakcyjnymi cenami, przeważnie dużo bardziej konkurencyjnymi niż w ośrodkach w naszym kraju - kto organizuje tanie wyjazdy na narty.Wybór ośrodków narciarskich zarówno u nas jak i u sąsiadów jest rzeczywiście duży. Dużo jest niewielkich stoków, jakie świetnie powinny się nadawać na szybki, jednodniowy pobyt. Ale nawet takie miejsca proponują kilka tras o różnej trudności, a oprócz tego liczne pensjonaty i restauracje, na wypadek gdyby ktoś planowałby zostać nieco dłużej. Zupełnie odmiennego miejsca będzie się szukać, jeśli w planach będzie wyjazd na nieco więcej, przykładowo na zimowe ferie czy podczas przerwy w Święta. W takiej sytuacji warto rozglądnąć się za jakimś przyjemnym pensjonatem w okolicy, w które rozmaitych stoków będzie większa ilość. Na różne sposoby można też przygotowywać sam wyjazd.

zjeżdżanie na stoku
Napisał: fabianpimminger
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezliczone biura podróży proponują w czasie zimy tanie wyjazdy na narty, więc jeżeli znajdzie się coś ciekawego, to warto z takiej okazji skorzystać - sprawdź dodatkowe informacje. Plusem zorganizowanych wyjazdów jest to, że nie trzeba się przejmować żadnymi rzeczami związanymi z rezerwowaniem noclegów czy zakupem karnetów, lecz niekiedy może to kosztować nieco drożej, niż wyjazd zorganizowany samodzielnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-07 09:07:47
Tagi: sport, cena, karnet