Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Sezon na aktywny wypoczynek rowerowy

Mimo że, że sezon zimowy trwa w najlepsze, warto już teraz zastanowić się nad zbliżającą się wiosną i wycieczkach rowerowych. Bez znaczenia jest czy żyjemy w zatłoczonym mieście czy w małym miasteczku, czas na aktywny wypoczynek i wycieczki rowerowe znajdzie się zawsze i każdy dopasuje odpowiedni sprzęt rowerowy dla siebie.
Jak wybrać idealny rower?

przerzutki rowerowe
Napisał: Glory Cycles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najważniejszym pytaniem wybierając rower jest to, do czego ma on użytkownikowi być potrzebny, do wycieczek miejskich czy środek transportu czy pragniemy pokonywać nim górskie szlaki oraz błotniste lasy. Wyróżniamy rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Rowery dostosowane są do naszych wymagań – w inny sposób skonstruowane i lżejsze będą rowery dla kobiet, w opozycji do masywnych rowerów dla panów. Rowery dziecięce stworzone zostały tak, aby razem ze wzrostem dziecka, rower można było dostosowywać do wzrostu i regulować wysokość siodełka i kierownicy.

Miejskie eskapady.O tym, że w zatłoczonym mieście nic nas nie wybawi od spóźnienia do pracy tak jak rower, wiemy wszyscy. Podczas gdy całe miasto stoi w korkach, my bez pośpiechu wykorzystując trasy rowerowe przemierzamy naszą drogę. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla zwolenników miast są |rowery miejskie. Cechują się one klasycznym wyglądem i delikatną budową. Istotnym wyposażeniem takich rowerów są światła i gadżety odblaskowe – muszą one bowiem rzucać się w oczy na drogach. Rowery miejskie skonstruowane są do nagminnego zsiadania z nich, z tego powodu siodełko znajduje się niżej od kierownicy i ułatwia jazdę z prostym kręgosłupem.

Fani rowerowych eskapad i silnych wrażeń
kierownica rowerowa
Napisał: Glory Cycles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla osób, którzy uwielbiają górskie szlaki, ekstremalne warunki pogodowe i terenowe, sklepy rowerowe oferują rowery górskie. Mają sportową linię, są masywniejsze a także posiadają lepsze amortyzatory. Spośród nich wyróżniamy dwa typy – długodystansowe XC zwane Kross country, oraz MTB, idealne do zróżnicowanych górzystych terenów.

Wybraliśmy rower, czas pomyśleć o asortymencie dodatkowym ---> SPORT SHOP poleca.
Nowoczesny sklep rowerowy ma w asortymencie poza rowerami, bardzo dużo produktów doposażeniowych, które mogą się nam przydać w podróży. Wybierać możemy spośród niezliczonej ilości bidonów na napoje – ciepłe i zimne, pojemników i koszy, które pozwolą nam pomieścić nasz ekwipunek.

Zajmują Cię różnego typu branżowe posty? Więc kliknij tutaj czyszczenie wykładzin dywanowych warszawa stefpolcleaning i przeczytaj nasze kolejne newsy na ten temat. Liczymy na Twoją opinię.


Aktywny relaks jest bardzo ważny do zachowania zdrowia, zmniejsza stres i wyzwala energię. Rowerowe eskapady są wspaniałym sposobem na zachowanie zdrowia i witalności, co ważne, jeździć mogą wszyscy – od dzieci po osoby starsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-14 15:12:37
Tagi: miasto, dzieci, Energia, rowery, transport, sklep