Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Wyjazdy tematyczne dla smyków

Dzieci do wyjazdu na obóz może przekonać jedynie atrakcyjny program. Organizatorzy tego rodzaju kolonii z roku na rok wzbogacają swoją propozycję. Obozy tematyczne dla dzieciaczków znacznie różnią się od owych dla młodzieży, ponieważ ich potencjał jak też wymogi są kompletnie inne. Program kolonii dla dzieci uwzględnia więcej zabawy. Wśród obozów tematycznych dla pociech wyróżnić można by: kolonie językowe, artystyczne aktywne i obozy przygodowe.

Obóz konny
Napisał: True Blue Animal Rescue
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu psychologów twierdzi, iż dzieci w pierwszych latach swojej szkolnej edukacji najlepiej rozwijają swoje zdolności językowe. Dlatego obozy językowe będą dla nich kapitalną propozycją na ferie. Zajęcia na takich obozach prowadzone są przy wykorzystaniu nietypowych sposobów nauczania, na które nie ma czasu w szkole. Program dostosowany jest do umiejętności oraz wieku dzieci, dzięki czemu nauka będzie dla nich czystą przyjemnością - obozy konne.
Kolonie sportowe kierowane są do dzieci żywych, uwielbiających spędzać czas na zewnątrz. Miejmy na uwadze, że na koloniach sportowych chodzi gównie o rozwijanie zamiłowań u dziecka, "zarażanie" ich aktywnością cielesną, jaką będą rozwijały w przyszłości. Tego typu wakacje nie zakładają restrykcyjnych treningów. Naturalnie, uczą fundamentów wybranych przez latorośl sportów, jednakże traktują je swobodnie, w taki sposób ażeby go nie zrazić. Propozycja jest ogromnie zróżnicowana, każde dziecko odkryje coś dla siebie. Przykładowe obozy sportowe, to: kolonie tenisowe, piłkarskie, rowerowe lub wakacje w siodle.
Na obozach artystycznych odnajdą się dzieci ubóstwiające lekcje kreatywne. Nie muszą posiadać niezwyczajnego uzdolnienia. Obozy artystyczne kształtują w dziecku czułość na piękno, a także uczą wytrwałości oraz inwencji. Każda z kolonii artystycznych - plastycznych buduje w dzieciach pewność siebie.

Kucyk i dziewczynka
Napisał: pxlcookies
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Na koloniach aktywnych nasze dziecko będzie mogło zdobyć wiedzę z najróżniejszych dyscyplin. W programie odkryjemy m.in. obozy kulinarne, paintballowe. Są to obozy nie typowo sportowe, ale nakłaniające uczestników do działania. Łączą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Program obozu mocno angażuje uczestników, dzięki czemu nie należą do nudnych. Na takich obozach pociechy mogą być kim tylko zapragną, dzięki czemu inwencja i fantazja dzieci nadzwyczaj się rozwijają.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-25 06:25:26
Tagi: wakacje, dzieci, obozy, kolonie