Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Gdzie pojechać na urlop

Wielu pracowników pierwszy długi urlop zaczyna już w pierwszych dniach maja. Jeśli kalendarz dobrze się poskłada, to niekiedy starczy dostać kilka dni wolnego, żeby móc się cieszyć nawet dwunastodniowym urlopem.


Napisał: Groman123
Na podstawie: http://www.flickr.com
A że w maju często może już być ciepło, to trudno się dziwić, że w licznych turystycznych kurortach pojawiają się wtedy tłumnie turyści. Oczywiście nie ma wtedy mowy o kąpielach i plażowaniu, lecz jeżeli pogoda jest słoneczna, to można aktywnie spędzić urlop na rowerze, pieszych wycieczkach czy po prostu na zwyczajnym słodkim lenistwie. Jeżeli będzie chodzić o kierunki wyjazdów to od lat największą popularnością cieszą się Zakopane i tatrzańskie szlaki. Na początku maja dojazd tam zajmuje kilka razy dłużej niż zwykle, a na szlakach turystycznych tworzą się niekiedy kolejki wędrowców. Także pozostałe miejscowości w górach cieszą się w tym okresie dużym zainteresowaniem, początek maja jeśli jest odpowiednia pogoda to idealny czas na to, żeby cieszyć się przyrodą naszych przepięknych turystycznych szlaków.

Następnym popularnym kierunkiem wyjazdów na majówki jest Pomorze.
Stokrotki
Napisał: Groman123
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co prawda na początku maja morze będzie jeszcze zbyt zimne na kąpiele, lecz wielu turystów bardzo chętnie korzysta z tego, że w tym okresie jest mniej przyjeżdżających i aktywnie wypoczywa spacerując, biegając czy robiąc wycieczki rowerowe (link do strony źródłowej).

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak uważasz, kliknij tutaj. W tamtym miejscu oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://goldwasser.pl/prezenty/) - one także Cię bardzo zaciekawią.

Coraz więcej wypoczywających spotyka się nad jeziorami, dostrzegły to także wypożyczalnie sprzętu pływającego, które już wtedy zaczynają działanie.

Decydując się na odpoczynek na początku maja należy mieć na uwadze to, że należy wcześniej pomyśleć o miejscu do spania. Noclegi na długi weekend są tańsze niż podczas wakacji, lecz ze względu na to że jest ich mniej, to na końcu kwietnia może być problem, aby coś ciekawego wynająć.

Pragniesz zgłębić oprócz tego inne pokrewne artykuły, jednak nie masz pewności, gdzie one mogą być? Bez obawy - sprawdź więcej w tej treści.

Znacznie lepszym pomysłem może być wcześniejsza rezerwacja, która na pewno pozwoli na uniknięcie problemów z miejscem do spania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-21 17:31:27
Tagi: wycieczki, turyści, miejscowości, szlaki