Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Odwiedź z nami Trójmiasto - poradnik

Zamierzasz przybycie do Trójmiasta? A może jesteś już na tam i nie wiesz w jaki sposób uplanować swój pobyt, od czego począć zwiedzanie? Może spodziewasz się odwiedzin znajomych albo rodziny i nie wiesz w które miejsca ich zabrać, co zarekomendować, gdzie zaprosić? Nasz przewodnik pomoże Ci trafić do najpiękniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najważniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Wszelkie miasto turystyczne miasto ma parę takowych miejsc, nazywanymi atrakcjami.
W Paryżu jest to Luwr, w Londynie Big Ben, w stolicy Polski Syrenka, w Krakowie Wawel. Co jest takim znakiem Trójmiasta? Czego nie możesz pominąć? Trójmiasto to nie jeden organizm miejski, ale trzy miejscowości, zatem też paręnaście różnych wizytówek.


sopot
Napisał: r. nial bradshaw
Na podstawie: http://www.flickr.com


Trójmiasta nie byłoby oczywiście bez gdańskiego Neptuna, imponującego Żurawia jak też stoczniowych żurawi wpisanych w panoramę Gdańska, bez mola w Sopocie albo gdyńskiego klifu jak też żaglowca "Dar Pomorza".

Ciekawy artykuł? Więc na pewno przypadnie Ci do gustu również informacja z witryny (http://www.domki-letniskowe.pl/), który dla Ciebie stworzyliśmy. Trzeba w niego wejść.

Warto jednakże mieć na uwadze, iż prócz zabytków a także znanych obiektów każde z trzech miast mają swoje "perełki", do odkrycia których zachęcamy w toku indywidualnych wyjazdów. Jedno jest pewne - w Trójmieście nie można się nudzić! Tu zabawisz się w klubach nocnych, doznasz choroby morskiej, wygrzejesz na plaży, posmakujesz regionalnej kuchni oraz skorzystasz z dostatniej oferty wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Tu znajdziesz piach pod stopami, poczujesz nadmorską bryzę, tu złapiesz wiatr w żagle.
Przed wyprawą powinniśmy przemyśleć kwestie transportowe. Do Trójmiasta bez kłopotu przybędziesz z każdego większego miasta prywatnym środkiem transportu, autobusem bądź pociągiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-12-29 04:48:46
Tagi: oczy, sport, port, atrakcje