Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Doskonały sposób na dobry wypad na weekend

Dolny Śląsk obfituje w interesujące perełki architektoniczne i kulturowe, o jakich jednak niestety mało kto teraz pamięta. Należy poznać je lepiej, chociażby podczas długiego weekendu. Zamiast wybierać się na daleki wyjazdy, opłaci się zwykle lepiej poznać swoją okolice oraz zobaczyć co intrygującego może zaproponować licznym turystom Dolny Śląsk.

noclegi
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pewnym z terenów które zdecydowanie należy tutaj odwiedzać może być na przykład coś takiego jak zamek Topacz, któremu najpewniej jest przyjrzeć się trochę bliżej.

Jest to bardzo znany historyczny obiekt na Dolnym Śląsku. Obecnie pełni on funkcję czterogwiazdkowego hotelu jak również centrum konferencyjnego. Hotel ten ma aż 4 całkiem wielkie sale konferencyjne oraz bankietowe a, także ponad pięćdziesiąt cudnych pokoi. Oferują one rozmaite standardy swoim gościom. Łącznie hotel (hotel na mazurach z basenem) jest w stanie przyjąć aż około 110 osób. Pewne pokoje są stylizowane na przykład na styl retro, albo też nawiązują barwami do cudownych domów toskańskich. Z okien pomieszczeń rozpościerają się interesujące widoczki na park. Każdy z pokoi ma nadzwyczaj ciekawe wyposażenie, w jego skład wchodzi na przykład: klimatyzacja, Internet bezprzewodowy, minibar jak również inne przedmioty. Dobrze, aby każdy potencjalny gość hotelu zawczasu określił czy pragnie nająć pokój małżeński, kilkuosobowy, bądź pojedyncze łóżko, jak także ustalił z hotelem czas pobytu a, także ewentualne wymagania co do wygody dostępne za dodatkową opłatą. zamek Topacz dysponuje też restauracją jak również rozległym parkiem (idź na www). Ponadto obok zamku znajduje się interesujące muzeum motoryzacji, jakie każdy gość powinien odwiedzić. Hotel ten jest położony przy tym w ścisłym sąsiedztwie Wrocławia, stosunkowo blisko lotniska Copernicus oraz autostrady. Na zamku da się zorganizować choćby konferencje, wesela oraz bogate eventy a, także imprezy plenerowe bądź biznesowe.


sale konferencyjne
Napisał: Mitch Altman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj dużo zależy przy wyborze noclegu od indywidualnych pragnień a, także możliwości finansowych klientów tego typu hoteli. Oszczędzanie pieniędzy na noclegu za wszelkącenę zwyczajowo nie jest najlepszym pomysłem. Czasem bowiem lepiej pozwolić sobie od czasu do czasu na odrobinę luksusu, którą może zaproponować Zamek Topacz. Wspaniałym pomysłem będzie zaznajomienie się z propozycjami jak również opinią użytkowników Internetu na temat takiego obiektu jak również jego oferty. Na stronach internetowych dedykowanych hotelarstwie, jak też na stronce samego obiektu da się odnaleźć wiele informacji, które mogą bardzo uprościć decyzja idealnego pokoju. Aby znaleźć tego typu wiadomości wystarczy tylko wpisaćhasło wywoławcze: zamek Topacz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-05 23:43:15
Tagi: hotele, sale konferencyjne, noclegi, restauracje