Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Jak uatrakcyjnić własny motel?

Pensjonatów w Polsce jest wiele - bo i wiele jest takich miejsc, które są jak najbardziej warte zainteresowania. Niezwykłe Mazury, Wybrzeże czy góry... To bardzo dobrze pokazuje, że Polska jest pięknym krajem. A więc ogólnie jest gdzie odpocząć. Jednakże wśród posiadaczy pensjonatów można dostrzec dużą konkurencję. To nie dziwi, bo w końcu w wielu przypadkach pensjonatów jest cała masa. Co zatem mógłbym napisać posiadaczom pensjonatu, którzy chcieliby jakoś skłonić turystów do tego, aby z większą ochotą korzystali z akurat ich gościny?


asprodukt, sauny, spa
Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest SPA. Chociaż zakopane spa pewnie kojarzy się z ogromnymi inwestycjami, to przecież wcale nie piszę w tym momencie o jakichś bardzo dużych wydatkach. Zasadniczo mowa w tym momencie o niewielkim SPA, które być może nie będzie najbardziej popularnym miejscem tego typu w regionie, lecz sprawi, że będziemy mieć dużą przewagę nad konkurentami. Porządne wyposażenie spa to podstawa, przecież choć pewnie nie posiadamy dużej gotówki, to i tak w żadnym razie nie możemy zakładać, iż SPA może być w jakiś sposób biedne. Za jakość należy płacić. Więcej na temat wyposażenia spa tutaj. Kilka koncepcji na to, by uatrakcyjnić swój pensjonat więcej tutaj

Szczególnie należy poważnie pomyśleć o saunie. SPA bez sauny?? To dziwne. Kocham saunę, a zresztą kto nie przepada za nią? Można w sumie powiedzieć, że jeżeli rozniesie się na cały kraj wieść, iż w naszym pensjonaciku jest stylowa sauna, to pewnie po niedługim czasie dostrzeżemy duży wzrost liczby rezerwacji. Hej, w końcu jeżeli masz do wyboru: zwykły pensjonat bądź także takie miejsce, w którym prócz łóżek zapewniono eleganckie SPA, to zapewne wybierzesz drugie rozwiązanie. Będziesz mógł nawet nieco podwyższyć ceny, choć nie powinieneś przesadzać.


sauna, wyposażenie spa
Napisał: STUAimages
Na podstawie: http://www.flickr.com
W takim razie: powinieneś na serio zastanowić się czy może czymś OK nie jest to by postawić u siebie SPA. Ostatnio architekt zaproponował mi w sumie całkiem tanie projektowanie saun (np. ) - no i okazało się, że naprawdę nie mówimy w tym momencie o dużych kosztach. A więc: szukasz ciekawego udogodnienia, dzięki któremu wreszcie Twój pensjonat będzie cechował się wyższym poziomem? W takim razie serdecznie polecam stawianie na SPA. W przeważającej większości przypadków będzie to świetna inwestycja, której nigdy nie powinieneś żałować!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-11 00:37:05
Tagi: projektowanie, SPA, góry, sauna