Zakopane LUX Z nami dobrze trafisz!

Drzewko kategorii

Polecane:

Polecane wideo

Nominowane do artykułu roku:

Jak można ciekawie zaplanować krótki urlop w okresie wakacyjnym i podczas zimowej przerwy.

Wiele osób układając plany urlopowe przede wszystkim myśli o wakacjach, to właśnie wtedy wszystkie miejscowości turystyczne pękają w szwach jeżeli tylko pogoda dopisze. Bierze się to z dwóch rzeczy. Po pierwsze jest w tym okresie odpowiedni klimat, właśnie podczas wakacyjnych miesięcy jest najprzyjemniejsza i najcieplejsza do odpoczynku aura.

stok, narty
Napisał: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com
Kolejną rzeczą jest to, że w wym czasie właśnie uczniowie mają wakacje, więc rodzice planują urlopy wtedy właśnie, żeby razem gdzieś wyjechać. () A do dyspozycji będzie faktycznie sporo, bowiem Polska zaproponować może coś i dla wielbicieli leżenia plackiem na plaży, i dla osób które lubią górskie wycieczki, i dla tych, którzy będą szukali ciszy i spokoju na mazurskich jeziorach. Dużą popularnością cieszą się również wycieczki za granicę, najczęściej do któregoś z południowych krajów. Plusem takich wyjazdów w porównaniu z urlopem w naszym kraju będzie to, że z reguły jest tam pewna pogoda, z czym niestety u nas bardzo różnie z tym bywa w poszczególnych latach.

Ale uczniowie mają także wolne w czasie zimy, chociaż tego wolnego jest znacznie mniej, bo tylko dwa tygodnie. Ale jest to wystarczająco dużo czasu, żeby również na jakiś tydzień gdzieś wyjechać, w tym przypadku w bardziej zimowym kierunku. Dużym plusem ferii będzie to, że są one rozłożone na parę tygodni, dane regiony kraju mają je w oddzielnych terminach. Dzięki temu wyjazdy się rozkładają w czasie i nie będzie w jednym terminie wielkich tłumów.narciarze, zima, stok
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
W zimie sporo ludzi organizuje również krótkie tanie wyjazdy na narty na jakiś pobliski stok: znajdziesz wskazówki. Wiele wyciągów posiada sztuczne oświetlenie i naśnieżenie, więc nie będą aż tak bardzo zależne od warunków pogodowych.

Skoro rzuciłeś okiem na zamieszczone w tym serwisie materiały, to ponadto zerknij na opracowanie (https://www.hotelsolar.com.pl/spa-wellness/), które także niewątpliwie przykuje Twoją uwagę.

Tym sposobem można na przykład pojechać z samego rana, do późnego popołudnia szaleć na stoku i później powrócić do domu. Nawet taki krótki wyjazd może być świetnym relaksem, a tym bardziej jak się uda wyjechać gdzieś na tydzień. Zimową porą również inne państwa cieszą się dużym zainteresowaniem, turyści z dużą chęcią jeżdżą do naszych południowych sąsiadów i Alpy i Pireneje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-03-24 21:04:44
Tagi: zima, góry, Ferie